Červen 2009

Buffy+Angel montáž

29. června 2009 v 12:22 | Jane
Vampire dude, Slayer diva Pictures, Images and PhotosBuffy+Angel video 46

26. června 2009 v 11:10 | Jane |  Bangel-Videa
Tohle je ale úžasný !!!


Chicago Slay-A-Thon 2009 - Buffy/Angel Trivia Contest

25. června 2009 v 12:00 | Jane |  Bangel-Videa

Chicago Slay-A-Thon je každoroční akce pro fanoušky Buffy je Vampire Slayer a jeho spin-off, Angel. Tato událost přináší peníze pro Make-A-Popřej nadace. Pro více informací a darování, navštivte TUTO stránku.


Buffy+Angel kresby 7

25. června 2009 v 11:47 | Jane |  Bangel-Kresby

Buffy+Angel wally 30

24. června 2009 v 11:41 | Jane |  Bangel-Wallpapery


David wally 8

24. června 2009 v 8:43 | Jane |  David-Wallpapery

David wally 7

24. června 2009 v 8:37 | Jane |  David-Wallpapery

Bangel kresby 7

23. června 2009 v 17:28 | Jane |  Bangel-Ikony,Animace,Ostatní

Zdroj mé SB -bu-fy.. překrásně se ti povedly!
Joss Whedon a Buffy

17. června 2009 v 10:22 | Jane |  Seriál BtVS

Někdy v průběhu roku 1992 (snad i dříve) napadla scénáristu Josse Whedona skvělá myšlenka! Aby po těch všech svalnatých a urostlých bojovnících s démony, upíry, … přišel někdo něžný - dívka. Křehká, blonďatá, avšak silná "barbie" se stejně roztomilých jménem - Buffy (značka psího žrádla…). A tak dal život Přemožitelce. Nápad se uchytil a byl natočen film, kde si titulní roli zahrála blonďatá Kristy Swanson.

Joss Whedon ke své myšlence řekl: "Byl to od první chvíle záměr. Vítězoslavných svalovců bylo v historii nespočet. Chtěli jsme ukázat, že se dá nad strašidly z jiných světů vyzrát i pomocí hlavy a rozumu."

Snímek měl úspěch, a tak začal Joss přemýšlet i o seriálu na toto téma. Vše se začalo realizovat až po pěti letech. Ale jak přesvědčit filmová studia, aby se do projektu pustila? Joss na vlastní náklady natočil 1. díl seriálu - byl téměř totožný s tím, který známe, ale hráli v něm trochu jiní herci (třeba Sarah zůstala, ale Willow hrál někdo jiný).

Joss se k tomu vyjádřil: "Byla to sázka do loterie. Zastavil jsem všechno, abych mohl úvodní ukázkový díl realizovat. Kdyby o něj nebyl zájem, asi bych teď byl na ulici a jedl suché rohlíky."
Díl se ujal. Začaly se psát scénáře pro další epizody a hledat další herci. Například Sarah Michelle Gellar, kterou známe jako Buffy se původně ucházela o roli Cordélie a naopak Charisma Carpenter - Cordélie chtěla hrát titulní roli Buffy. "Sarah se původně ucházela o roli Cordélie a Charisma o hlavní roli Buffy. Když jsme ale ty holky viděli stát při kamerových zkouškách vedle sebe, bylo všem hned jasné, kdo je skutečnou přemožitelkou upírů," vzpomíná Joss. O role se ale zajímaly i jiné, velmi dobré herečky (např. Katie Holmes). "Museli jsme odmítnout mnoho skvělých hereček, ale nešlo to jinak. Měli jsme o Buffy naprosto jasnou představu, kterou nakonec naplnila jen Sarah," komentuje Joss.

První díl byl vysílán 10.března 1997. V té době byla natočena již kompletní 1.série. "Bylo pro nás pohodlnější v celé natočené sérii předělat podle přání diváků určité pasáže než přepisovat scénář a rychle dotáčet celé díly. Hodně jsme inspirovali internetovými diskuzemi, které pro nás byly skutečně přínosné. Mnoho postav by se v seriálu bez naslouchání divákům neudrželo tak dlouho. Prostě si je vydobyli svými ohlasy," vysvětluje Whedon.

Seriál si ovšem získal nejen srdce diváků, ale také ostrou kritiku - především rodičů, jejichž děti se na seriál dívali, na vyobrazení sexu a násilí. Joss to vše komentoval: "Nedávám lidem co chtějí, dávám jim co potřebují! Nikdo nechce vidět v Othellovi pokojný rozvod. Lidé chtějí vidět tragédii. Věci se musí pokazit, špatné věci se musí dít." Na druhou stranu, všichni známe ty skvělé vtipné hlášky postav, poznámky Buffy před tím, než někoho či něco zabije ;D "Udělal jsem vše jen trošku více komediální. Hlavní příběhy a události z filmu jsem ale převedl i do seriálu."

Joss vdechl Buffy život a strávil po jejím boku krásných sedm let, "Buffy byla na dlouhou dobu mé druhé já. Když jsem psal scénáře, snažil jsem se do ní maximálně vcítit, představoval jsem si, jak bych jednal v šestnácti letech na jejím místě, pokud by se mi do cesty připletli duchové a nadpřirozené bytosti." Ovšem přišel konec. Konec, který všichni oplakali…
Když Sarah Michelle Gellar oznámila, že chce s Buffy skončit, připravila tím své kolegy o práci a Josse navíc o jeho životní projekt.
"Opravdu jsme to obrečel, ale nedalo se nic dělat. Byl jsem z toho natolik v šoku, že jsem si ani nedokázal představit, jak seriál ukončím. Nakonec jsem napsal dvě verze závěru - jednu se smrtí Anyy a druhou se skonáním Andrewa - a diváci se pro jednu rozhodli," vzpomíná Joss, který závěrem nechal (pro mě překvapivě) zemřít Anyu.

Jak všichni víte, tak se vytvořil komix 8. série seriálu. Přemýšlí se o celovečerním snímku s herci ze seriálu, ale Sarah M. Gellar neustále odmítá. Do úvahy připadá snímek, kde by se do titulní role dostala Přemožitelka Faith, nad touto nabídkou se ale stále váhá. Joss Whedon avšak stále věří, že se mu podaří umluvit Sarah alespoň na film… "Sarah sice prohlásila, že už o Buffy nechce nikdy slyšet, dnes je ale vše jinak. Snažíme se, aby kývla alespoň na účinkování ve filmu, k seriálu by pak byl jen kousek."

Přemožitelka upírů Buffy se vydá na filmové plátno

12. června 2009 v 20:01 | Jane |  Buffy-Články,Scany
Japonský režisér Fran Rubel Kuzui připravuje celovečerní verzi populárního hororového seriálu Buffy, přemožitelka upírů. V úterý o tom informovala agentura Reuters.
Kuzui uvedl film o středoškolačce likvidující krvežíznivá monstra do kin již v roce 1992. Jeho snímek se však zdaleka nesetkal s tak příznivými ohlasy jako stejnojmenný seriál, který vznikl o pět let později. Režisér se ovšem dalšího filmového dobrodružství Buffy nevzdává. Pro svůj projekt našel podporu u produkční společnosti Vertigo Entertainment, která se zaměřuje na hollywoodské remaky asijských snímků jako Nenávist nebo Skrytá identita.
"Pro každý příběh jednou nastane ten pravý čas. Myslím, že v případě Buffy je to nyní," uvedl Kuzui, který by svůj film chtěl začít natáčet letos na podzim v Japonsku. Celovečerní Buffy se tak může svést na vlně upírských hororů, kterou v loňském roce odstartovala adaptace prvního dílu knižní tetralogie spisovatelky Stephenie Meyerové s názvem Stmívání.
Seriál Buffy, přemožitelka upírů začala v roce 1997 vysílat americká televizní stanice WB, od níž jej později převzal konkurenční program UPN. Příhody dívky, jejímž osudem je bojovat proti silám zla, zahrnují celkem 144 epizod. Poslední z nich vznikla v roce 2003.

Sarah Sarah Michelle Gellar - Kdo nejlépe líbá? David Boreanaz nebo Selma Blair?

11. června 2009 v 14:37 | Jane |  David+Sarah-Videa
Otázka: Kdo nejlépe líbá?
Sarah hřve : Davííííííííííííííííííííííííííd........David,David!!! Mrkající
Sarah : "It's David, it's David!" Líbající