Přemožitelka upírů Buffy se vydá na filmové plátno

12. června 2009 v 20:01 | Jane |  Buffy-Články,Scany
Japonský režisér Fran Rubel Kuzui připravuje celovečerní verzi populárního hororového seriálu Buffy, přemožitelka upírů. V úterý o tom informovala agentura Reuters.
Kuzui uvedl film o středoškolačce likvidující krvežíznivá monstra do kin již v roce 1992. Jeho snímek se však zdaleka nesetkal s tak příznivými ohlasy jako stejnojmenný seriál, který vznikl o pět let později. Režisér se ovšem dalšího filmového dobrodružství Buffy nevzdává. Pro svůj projekt našel podporu u produkční společnosti Vertigo Entertainment, která se zaměřuje na hollywoodské remaky asijských snímků jako Nenávist nebo Skrytá identita.
"Pro každý příběh jednou nastane ten pravý čas. Myslím, že v případě Buffy je to nyní," uvedl Kuzui, který by svůj film chtěl začít natáčet letos na podzim v Japonsku. Celovečerní Buffy se tak může svést na vlně upírských hororů, kterou v loňském roce odstartovala adaptace prvního dílu knižní tetralogie spisovatelky Stephenie Meyerové s názvem Stmívání.
Seriál Buffy, přemožitelka upírů začala v roce 1997 vysílat americká televizní stanice WB, od níž jej později převzal konkurenční program UPN. Příhody dívky, jejímž osudem je bojovat proti silám zla, zahrnují celkem 144 epizod. Poslední z nich vznikla v roce 2003.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama