Prosinec 2010

Favorite Day - SILVESTRRRR

31. prosince 2010 v 17:15 | Jane

gellar+boreanaz always!!

Ho ho hooooo :D tak tu konečně máme den D :D..v rychlosti jsem se stavila na pc :D., protože totálně dneska nestíhám :D..a to jsem toho měla zase v plánu.. :D

Momentálně jsem přežraná chlebíčky :D, a připravená za dvě hodinky vyrazit na house párty :D.. o půlnoci si pěkně zastřílíme :D vyrazíme do ulic našeho velkoměsta...ok :D jen the Best města :D..a zakončíme pěkně v dííze naší :D

Všichni si dnešní silvestr pořádně užijte :D..když se do dvou dnů neozvu :D. jsem K.O. :D.

BYE BYE....:Dbangel; i love the way you lie [part2]

31. prosince 2010 v 15:13 | Jane |  Bangel-Videa
Luxusní video ! :)Může Sarah M.G. za rozpad manželství Davida?

30. prosince 2010 v 14:20 | Jane |  David+Sarah-Články,Rozhovory,Scany
David and Sarah tru love


V časopisech, na internetu nebo v jiném tisku, jste se třeba ve starších článcích mohli dočíst, že Sarah Michelle Gellar  (Buffy) a David Boreanaz (Angel) spolu něco měli i mimo kameru. Po několika kauzách se Sarah konečně svěřila ...

Vždy když se David objevil, a měl hrát roli Angela, Sarah po něm ,,pokukovala". Jenomže věděla, že už je ženatý, takže vlastně nemohla nic dělat. Často spolu chodili na párty, kde se spolu objímali a dokonce i líbali! A najednou se Davidovo první manželství rozpadlo. Pro nás z neznámého důvodu. Mohlo to být snad kvůly Sarah? 


Co myslíte vy? Hlasujte pod článkem v anketě.

Buffy a Angel - příběh / story 3

30. prosince 2010 v 12:30 | Jane |  Bangel-Články,Scany
Bangel forever story

Kdo by je neznal a kdo by se na Buffy přemožitelku upírů nedíval právě kvůli nim? Je to jejich nesmrtelný příběh, který k televizním obrazovkám přitahuje diváky.

Angel je sice neškodný, ale jen pokud má duši. O tu by mohl přijít, kdyby  dosáhl jen nepatrný okamžik opravdového štěstí. A tak se stane, když se spolu Buffy s Angelem pomilují. Sarah Michelle Gellar k tomu řekla:,, Je to typická metafora. Kluk se vyspí s holkou a pak je na ní zlej", a přesně takový potom Angel byl - zlý a krutý. Dokonce zabil Jeny Calender, Gilesovu lásku. Buffy je nakonec nucena Angeluse zabít, pro záchranu lidstva. Angel se ale ve třetí sérii vrací i s duší z pekla. Ale jejich vztah už nikdy nebude jako předtím. Oba vědí co nastane, když dají svým citům průchod a tak se z jejich lásky stává láska, která nemůže být nikdy naplněna. To Angel pochopí a na konci třetí série pro Buffynino dobro odejde. Mezitím David natáčel vlastní seriál - Angel, ve kterém se Buffy také objeví.Například v díle I will remember you, kde se Angel stane člověkem a oni spolu prožijí jeden den štěstí.  Angel se v Buffy objevuje už jen čtyřikrát a to, když přijede Buffy zachránit, když se ji přijede omluvit, když ji žemře maminka a nakonec v posledních dvou dílech, kdy ji přiveze mocný amulet, který ji má pomoci v boji s Prvním zlem.

Buffy a Angel - příběh / story 2

30. prosince 2010 v 11:13 | Jane |  Bangel-Články,Scany
Buffy and Angel Forever!

New York, 1996
Angel. Upír, na jehož bedrech už téměř sto let tiše a neslyšně dřímala malinká, osamocená, lidská duše. Seznámil se právě s Wistlerem. Ten mu nabídl, aby se stal "někým", aby začal pomáhat nové Přemožitelce…Buffy Anne Summersové. Angel nejprve nechtěl mít s něčím takovým, jako byl tento neškodný démon nic společného, ale představa mladinké přemožitelky ho lákala.
Los Angeles, 1996
Buffy právě odcházela ze školy se svými kamarádkami. Angel ji z temného auta pozoroval. Už tehdy se mu zalíbila. Mladá, krásná, i když tehdy trochu povrchní. Ale přesto Vyvolená. Z těžký srdcem přihlížel tomu, jak jí ten muž v saku tak neopatrně obrátil život vzhůru nohama. Zničil vše, v co věřila. Seznámil ji s jejím osudem, který měl být plný stínu a temnoty. Z povzdálí ji v duchu pochválil za neohrabané zabití prvního upíra. A pak….hádky s její matkou a otcem….Rozhodl se, že ji nenechá v té nekonečné tmě samotnou.
Sunnydale, 1996
Buffy se právě přistěhovala do nového města, kde chtěla zapomenout na své poslání, na smrt pozorovatele a nezlomný vyhazov ze školy. Její osud ji ale pronásledoval i tam. Nebýt Angela, nikdy by nic nezmohla proti Žním a Pánovi. Dlouho byl pro ni jen ten velký a neznámý. Až při jejich prvním polibku zjistila, co je doopravdy zač. Upír. To, že má malou polehčující okolnost jménem "duše" se dozvěděla málem pozdě. Naštěstí ji dokázal přesvědčit o tom, že se v něm zmýlila. Na důkaz toho, zabil svou někdejší družku a milenku Darlu, která se pokusila dostat Buffy. A jejich vztah skutečně začal. I když oba věděli, že nemají žádnou budoucnost.
Sunnydale, 1997-1998
Buffy se vrátila z prázdnin zpět ke své matce, a na chvíli to vypadalo, že už s Angelem nechce nic mít. Zdání ale někdy klame. Jejich vztah se začal nenávratně prohlubovat. Skutečně se do sebe zamilovali. Opravdu jim záleželo na tom, co si myslí ten druhý, co cítí ten druhý, na čem záleží tomu druhému. Když se ve městě objevili Angelovi staří kumpáni Spike a Drusilla, věřili, že je společně zvládnou. Vše se vyvíjelo slibně, Buffy zachránila Angela ze spárů vražedně nemocné Drusilly a poté se o něj starala. Problémů ale neubývalo. Spike a Dru se rozhodli, že pomocí dávného démona Soudce, zlikvidují všechny, kteří jim budou stát v cestě….jako první na řadě byla právě Buffy s Angelem. Upír chtěl odjet, aby zabránil poskládání Soudce ( měl jednu jeho ruku ). Dal Buffy prstýnek Claddagh na důkaz lásky. Spikovi poskoci jim ale ruku ukradli. Buffy a Angel se vydali ruku najít, než bude zle. Přišli ale pozdě, Soudce už byl složen. Nakonec se jim před ním podařilo uniknout, ale stejně to neskončilo dobře. Jejich láska je přemohla. Strávili spolu noc, která se pro oba z nich stala tou nejkrásnější v životě….ale jak už to tak bývá, všechno má nějaké to "ale". Angel při jediném okamžiku štěstí , které mu Buffy věnovala, přišel o svou duši. Znovu nalezený Angelus se přidal ke Spikovi a Drusille a začal Buffy terorizovat. Soudce se jí sice podařilo vyřídit, ale to byl jen začátek. Upír, kterého milovala se naráz stal její noční můrou. Byla přinucena připravovat se na konečný boj s ním, ale nebylo to jednoduché. Každou chvíli jí posílal dárky v podobě květin až po mrtvou spolužačku. Vše vyvrcholilo tím, když Angelus zabil zastupující učitelku, slečnu Calendarovou, do které byl Giles zamilovaný. Nikdo z nich v té chvíli nevěděl, že se Jenny pokoušela poskládat dávno zapomenutou cikánskou kletbu, která by pravého Angela navrátila zpět. Právě tento jeho čin přemožitelkou utvrdil v tom, že s ním musí skoncovat….Angel je pryč, už se nevrátí….to tehdy řekla.
A jak to všechno dopadlo? To snad ví každý správný fanda….starověký démon Acathla, naštvaný Spike a šílená Drusilla, všehoschopný Angelus. Co může taková partička dělat? Pouliční zabíjení? Jak nezáživné. Ano, zničení světa a samozřejmě i zabití přemožitelky….to už se jim zamlouvalo trochu víc. Angelus přesto udělal jednu chybu. Jeho zvýšený zájem o zadanou Drusillu vyvolal ve Spikovi nezkrotnou žárlivost. Když se Angelusovi nepovedlo na první pokus probudit Acathlu, potřeboval zjistit víc. Jeho plánem bylo získat zdroj informací…Ruperta Gilese. Tato upíří akce měla nedozírné následky. Mrtvá přemožitelka Kendra, nezvěstný pozorovatel, zraněná Willow. Ale zpět k hlavnímu tématu…Spike se spojil s Buffy, která nutně potřebovala Angeluse zastavit, a tak ho brala jako relevantního komplice. Angelusovi se ale podařilo Acathlu probudit. Willow mu sice stačila duši vrátit, díky poznatkům slečny Jenny…ale už to nebylo nic platné. Poslední "Miluji tě….zavři oči…." Políbila ho a konec. Nic si nepamatoval, nic se s tím nedalo dělat. Dala přednost záchraně světa před záchranou své životní lásky. Acathla ho pohltil.
Los Angeles, 1998
Buffy byla po Angelově smrti tak nešťastná, že odjela do L. A., kde se chtěla se svou bolestí srovnat. Ale i tam ji to pronásledovalo. Zdálo se jí o Angelovi. Sny, ve kterým jí vyčítal svou smrt pro ni byly nesnesitelné.
Sunnydale, 1998-1999
I proto se vrátila zpět domů za svými kamarády. Ti se jí snažili morálně podpořit, ale ani to moc nepomáhalo. Musela se ale zase začít angažovat jako přemožitelka, a proto se za svou práci schovávala. Chtěla už vzpomínek na Angela zbavit a proto zanesla prstýnek od něj na místo, kde ho ztratila. Položila ho na zem a zase odešla. Země se začala třást a prsten se propadl do země. Na jeho místo spadl z nebe Angel. Zase se s Buffy potkal, ale vypadalo to, že je z něj zrůda prostá lidskosti. Buffy ho přivedla do vily a tam ho svázala. Ještě v tom díle ji zachránil před šíleným studentem Stal se z něj zase ten starý Angel. Pravděpodobně strávil několik set let v pekle, do ho mučili za jeho činy. Buffy se pokoušela jeho návrat držet v tajnosti, ale nakonec na to kamarádi přišli a nebyli z toho zrovna nadšení. Hlavně Giles a Alex ho odsuzovali za Angeluse. Když ale Willow zachránil život před zlou pozorovatelkou přemožitelky Faith, všichni ho brali jako dřív. Buffy se snažila s ním moc nezaplést, ale nakonec podlehla. Vrátila se k němu, ale jejich vztah už nebyl takový, jako dřív. Angel přece jen začínal chápat, že vztah mezi nimi nemá žádný smysl. V tom ho utvrdila Joyce a starosta Wilkins. Před maturitním plesem se s Buffy rozešel. Ona to nejdřív nebrala a chtěla být s ním i přes jeho varování, že nemohou mít děti. Na plese byla sama a moc smutná. Ke konci přišel Angel v obleku a nezávazně si s ní zatančil. Před Povýšením ho tzlá přemožitelka Faith střelila otráveným šípem. Jediným lékem byla krev přemožitelky. Buffy se pokusila přinést mu Faith, ale nepodařilo se. Tak ho Buffy donutila, aby se napil z ní. Přitom málem zemřela, ale naštěstí i Angel včas do nemocnice.Po nezdařeném Povýšení starosty Wilkinse odjel do Los Angeles, aby byl od Buffy dál.
Sunnydale, 1999
( 4x08, BtVS )
Angel se vrátil za Buffy jen na chvíli, aby jí zachránil před indiány z vidění, které měl jeho kamarád Doyle. Podařilo se, všichni se dozvěděli, že tam byl, jen Buffy o tom neměla tušení.
Los Angeles, 1999
( 1x07 I will remember you, seriál Angel )
Buffy jede do L.A. za Angelem, ze kterého se stal člověk. Oba se snaží být v klidu, ale nakonec to stejně nevydrží milují se. Jsou spolu moc šťastní, Angel si užívá toho, že mu chutná normální jídlo, a že je Buffy s ním. Zase tu máme to "ale". Angel je úplně normální člověk, nemá své schopnosti a nemůže tak ochránit Buffy před nebezpečím, které na ni číhá. Proto se rozhodne vrátit ten nádherný den zpět a všechno je zase v normálu. Buffy si na nic z toho nepamatuje a zase odjede. Jen Angel ví, co se mezi nimi stalo.
Los Angeles, 2000
( 1x19, seriál Angel )
Buffy přijíždí do L.A. za Angelem a nachází tam Faith, které před pár týdny nakopala zadek. Je velice překvapená, že ji Angel vzal pod ochranná křídla. Je na něj naštvaná a myslí si, že je blázen, když Faith věří. Nakonec se vzájemně uhodí a Buffy zase odjíždí .
Sunnydale, 2000
Riley, Buffyin nový přítel se potká s Angelem, který právě zmlátil několik členů Iniciativy. Riley sám je v té době za zrádce, který pomáhá přemožitelce. Navzájem pochopí, kdo je kdo a poperou se. Angel z tohoto boje vyjde jako vítěz a jde za Buffy. Na koleji do přemožitelka pozve do pokoje. Angel se jí chce omluvit za jeho nevhodné chování z L.A., kde Buffy uhodil. V tom do jejich rozhovoru vtrhne Riley s pistolí v ruce. Schyluje se k dalšímu boji, ale Buffy je oba zastaví. S Angelem odejdou z pokoje, kde Rileyho nechají.  Před pokojem si s Angelem promluví a on jí všechno vysvětlí. Také poznamená, že nemá Rileyho rád. A zase odchází.
Sunnydale, 2001
( 5x17 Forever, BtVS )
Buffyina matka právě nečekaně zemřela, a Angel přijel ubohou přemožitelku utěšit. Stráví spolu noc povídáním si na hřbitově, kde se také políbí. Buffy je moc ráda, že přijel, protože by to prý sama nezvládla. Neví, jak má žít bez mámy. Nad ránem musí znovu Angel odejít.
Sunnydale, 2003
( 7x21 a 7x22, BtVS )
Angel přijíždí za Buffy, aby jí dal kouzelný amulet, který by jí mohl pomoci v bitvě s Prvním zlem. Najde ji, jak bojuje s knězem Calebem a pomůže jí ho zabít. Poté se políbí. Venku si povídají o všem možném. Buffy vysvětluje Angelovi, jak to bylo s ní a Spikem, on jí zase chce v bitvě pomoci. Buffy ho odmítne, protože chce, aby někdo na světě zůstal, kdyby ona neuspěla. Aby zůstal někdo, kdo svět může zachránit. vysvětlí Angelivo svoji sušenkovou teorii, kde je náznak, že v budoucnu mohou být spolu. A Angel odpovídá, že nestárne a naposled odchází……

A jak to bylo dál? To už se asi nikdy nedozvíme. Nezjistíme, jestli ti dva nakonec nebyli spolu. Oba dva bojovali za dobro lidstva bok po boku, mnohokrát zachránili svět. Kdo jiný si šťastnou lásku zaslouží? Ale osud je nevypočitatelný, budoucnost, kterou si můžeme utvořit podle toho, jak by se nám zamlouvala, často podceníme. Je to tedy jen na těch dvou, jak se svými životy naloží. Přesto nikdo z nás nezapomene na cit, který se i nám dostal pod kůži. Cit, který oči milionů fanoušku nenechal suché. Věčná láska Přemožitelky Buffy a upíra Angela…

Autor: Elle


Buffy&Angel // breathe again

29. prosince 2010 v 19:04 | Jane |  Bangel-Videa
Opravdu krásné video s písničkou, kterou zbožňuji !! :)


Bangel 10 Nejlepších výroků

29. prosince 2010 v 10:07 | Jane |  Bangel-Články,Scany
1.Zeppo
Buffy:,,Miluju tě"
Angel:,,To nic nezmění ani smrt ne."

Buffy:,,I love you."
Angel:,,Nothing can change that. Not even death."
love bangel


2.Enemies
Angel:,,Jsi pořád moje?"
Buffy:,,To vždycky."

Angel:,,You still my girl?"
Buffy:,,Always
Angel:,,You still my girl?

3.Bad Eggs
Buffy:,, Angele, když se podívám do budoucnosti vidím jen tebe a chci jen tebe."
Angel:,,Ten pocit znám."

Buffy:,,Angel when i look into the future, a-a...all I see is you. All i want is you."
Angel:,,I know the feeling."
Angel:,,Ten pocit znám.

4.Anne
Buffy:,,Zůstaň se mnou."
Angel:,,Navěky.O to tady jde.Nikdy neodejdu ani kdybys mě zabila"

Buffy:,,Stay with me."
Angel:,,Forever. That's the whole point.I´ll never leave.Not even if you kill me."
Buffy:,,Stay with me.

5.Amends
Buffy:,, Já vím co ti to řeklo a co ty na to?"
Angel:,,Já jsem to chtěl! Protože já tě rozhodně chci! Chci, abys mě utěšovala. Vím, že mě to bude stát duši a jedné mé části na tom vůbec nezáleží"

Buffy:,,I know what it told you. What does it matter?"
Angel:,,Because I wanted to! Because I want you so badly! I want to take comfort in you, and I know it'll cost me my soul, and a part of me doesn't care."
Angel:,,Because I wanted to

6.Helpless
Angel:,,Sledoval jsem tě a viděl vše, jedno zářivé odpoledne před tvou školou.Scházela jsi za shodů...a...a já tě miloval."

Angel:,,I watched you, and I saw you called. It was a bright afternoon out in front of your school. You walked down the steps... and... and I loved you"
and I loved you

7.Surprise
Angel:,,Miluju tě, zkoušel jsem to zastavit, ale nejde to."
Buffy:,,Já taky a nepomáhá to."

Angel:,,I love you. I try not to, but I can't stop."
Buffy:,,Me, me, too. I can't help it."
ba

8.Becoming:
Angel:,,Miluju tě."
Buffy:,,Zavři oči."

Angel:,,I love you."
Buffy:,,Close your eyes."
Buffy:,,Close your eyes.

9.Selfless
Buffy:,,Zabila jsem Angela! Vzpomínáš si? Musela jsem se všeho vzdát, aby mohl být... Milovala jsem ho víc než kohokoliv ve svém životě. A vrazila jsem mu meč do srdce, protože jsem musela."

Buffy:,,I killed Angel! Do you even remember that? I would have given up everything I had to be with? I loved him more than I will ever love anything in this life. And I put a sword through his heart because
I had to.

10.Heartthrob
Angel:,, Za celý můj život mi na nikom tak nezáleželo. Ne jako na Buffy."

Angel:,,In all those years - no one ever mattered. Not like she did."
Not like she did.Nejvíc sexy mladé páry v TV

28. prosince 2010 v 13:17 | Jane |  Bangel-Články,Scany
b+a002O "poprvé" každého mladého páru se předpokládá, že bude nepříjemné. Ale Angela (David Boreanaz) jeho "spojení" s Buffy (Sarah Michelle Gellar) stálo jeho duši.Sarah M.G. - paparazzi

28. prosince 2010 v 12:39 | Jane |  Sarah-VideaBuffy a Angel - příběh / story

27. prosince 2010 v 22:25 | Jane |  Bangel-Články,Scany
bangel forever love!

Věčná láska nebo láska na věčnost, jen přehozená slova, ale význam stejný. Stejně veliký. Příběh upíra platícího za své činy a šestnáctileté dívky , která se musí naučit přijmout svůj osud. Přemožitelky. Té, která ho měla nenávidět a zabít a místo toho ho milovala.

Buffy Summersová se zrovna přestěhovala se svou matkou do městečka Sunnydale z L.A.. Angel jí spatřil už několik měsíců předtím na dvoře její staré školy, když se Buffy dozvídá o svém poslání přemožitelky a Angel je vytažen ze života plného krys a špíny. Později jí řekl, že už tehdy jí miloval a toužil chránit, protože když jí spatřil, viděl jí, jak svoje srdce drží v dlaních a nabízí a on se bál, že si ho zraní. V té době ještě netušil, že to bude právě on, kdo bude tím, který ho zraní nejvíc. Setkali se poprvé, když jí vyhledal za zdejším barem Bronzem. Buffy překvapená, ale i svým způsobem velmi zaujatá jeho chováním vůči ní. Dal jí při prvním setkání stříbrný křížek a svou bundu, tajemný cizinec, který se neobtěžoval říct své jméno.
Jejich vztah pokračoval, občas jí pomohl a nebo varoval. Viděli se zřídka kdy a když už Buffy myslela, že se neukáže, zjevil se a city opět vypluly na povrch. Zamilovala se. Po jedné návštěvě Bronzu, byla napadena upíry a Angel jí pomohl. Vzala ho k sobě do domu, ošetřila mu rány a nechala ho přespat u sebe v pokoji, vedle své postele. Když se další den vrátí ze školy, stane se věc, po které velmi prahne, ale odhalí se i skutečnost, která se zdá být téměř neuvěřitelná. Při prvním polibku zjistila, že Angel je upír. S křikem se na něj dívá a Angel vyplašeně mizí oknem. V té době se v Sunnydale objevuje i jeho bývalá milenka Darla se zájmem získat ho opět pro sebe a zabít Přemožitelku. Darla se pokusila zabít jak Buffy , tak i její matku. Situace se komplikuje a Buffy si myslí, že to spáchal Angel. Vypraví se ho zabít, ale když má vystřelit z kuše, nedokáže to. Je to poprvé, kdy Angel mluví o své krvavé minulosti, kdy spolu s Darlou po 150 let rozsévali smrt na potkání. Buffy se následně dovídá, ale pravdu o matce a s Darlou je konec. Angel jí probodl. Možná z lásky k Buffy a možná i s touhou vyrovnat se konečně s minulostí.

Vztah se stal hlubším, ale rozhodně to není žádné chození, pořád se občas Angel ukáže, varuje, pomůže…Ale je tu jeden problém, který ani jeden z nich ještě netuší, ale zaručuje, že nikdy nemůžou dojít klidu. Angel byl proklet starou cikánkou, za smrt dívky z jejich klanu, aby se stal tím kým býval, když dosáhne chvíle opravdového štěstí a to dosahuje….jen a pouze s Buffy. Její přítomností, jejich milováním. Priorita , která dokazuje jeho lásku, ale zároveň oba žene do záhuby.
Jejich vztah došel vrcholu den jejích 17. narozenin , kdy se spolu poprvé milovali. Pro ní to bylo poprvé. Angel přitom ztrácí duši a ona své sny. Angel bez duše, teď už Angelus je se starým Angelem jako porovnání nebe a pekla. Po dalších pár měsíců se jí nažil udělat ze života peklo na zemi, což se mu i úspěšně dařilo. Angelus zabíjí přítelkyni Gilese, která se mu pokusí navrátit duši. Jenny je poslaná klanem, aby zabránila Angelovi dosáhnout jakéhokoliv štěstí, což se jí nepovedlo. Schyluje se k velkému boji mezi ním a Buffy a právě Jennina smrt přesvědčí Buffy o tom, že Angel co znala, je už navždy ztracený. Ve chvíli, kdy u nich došlo k finálnímu boji a duše se mu nakonec díky Willow, která našla kouzlo Jenny, vrátila, tak už je příliš pozdě, protože svět je odsouzen k záhubě, když se nezastaví příčina toho, jak vznikla, a tím je krev Angela. Buffy nejdříve šťastná že ho má zpět, stojí před jedním z nejtěžších úkolu, co jí v životě čekají a to je jeho smrt…její rukou. Políbí se a po slovech ať zavře oči, mu Buffy mečem probodla srdce. Naprosto zničená a po hádce s matkou, co jí vyhodila z domu, opouští na několik měsíců Sunnydale.

Angel strávil pryč několik měsíců v pekelné dimenzi, kde měsíce znamenali staletí a ona se trpěla tady na zemi.
Vrátil se díky prstenu , který od něj dostala právě k sedmnáctým narozeninám a položila na místo, kde ho sama zabila. Buffy ho objeví zdivočelého v lese, stará se o něj a skrývá před ostatními. Snaží se svůj vztah omezit čistě na to, že Buffy se mu pomáhá zotavit a on se snaží, aby se co nejdříve dovedl postarat sám o sebe. Nakonec pravda vyjde najevo(Xander je vidí se líbají a Buffy nemá na vybranou a přiznává se před ostatními. Není s Angelem, ale je v jejích myšlenkách a ve chvíli, kdy má Angel spáchat sebevraždu, protože ho mučí První Zlo, je to Buffy, co říká, jak moc ho miluje a nesmí to udělat. Navzdory všemu:
Buffy:What about me? I love you so much... And I tried to make you go away... I killed you and it didn't help…(pláče)

Vztah ale nemá budoucnost, ocitli se ve slepé uličce. Angel tuší dlouho, že to nepůjde, ale Buffy je stále plná nadějí a zdá se, že v tuhle chvíli i smířena například s faktem, že se nesmí spolu milovat. I na popud, nebo spíš doporučení Buffyiny matky Joyce, se Angel s Buffy před jejím maturitním plesem rozchází. Po Povýšení, pokud uspějí, odchází s města. Pro oba je to velmi těžké a bolestivé. Konec příběhu, který začal v Sunnydale se odehrává ve chvíli, kdy Buffy maturuje a Angel je poraněn otráveným šípem další Přemožitelky Faith, která se rozhodla v této době přejít na druhou stranu. Buffy je zoufalá, Angel byl zasažen ve chvíli, kdy jí pomáhal s jedním případem a poté se pohádali. Šíp je otrávený a Angelovi nezbývá moc času.Vyléčit Angela může jen krev Přemožitelky a Buffy mu jí dá. Chce tu Faith, ale to se nepodaří a je tu přece ještě jedna možnost, jak mu dát krev Přemožitelky. Tu svou. Angel se z ní sice po přinucení, ale i přesto napije a Buffy tím téměř zabije. Ta se z toho ale dostane a Angel je už zdravý také. Spolu s ní a dalšímu bojuje zápas, proti Starostovi, co se snaží o přeměnu na démona v den maturit. Buffy zastavuje sice své nepřátelé, ale ztrácí muže, kterého z celého srdce miluje.

Angel dochází do L.A. najít zapomnění i nový život. Setkávají se pak už jen šestkrát. Angel má přítele, který trpí vizemi ve kterých lidé potřebují pomoc. V jedné z nich je i Buffy a Angel se vydává do Sunnydale. Pomůže Buffy, ale neukáže se jí. Ta se to později dozvídá a odjíždí do L.A. si to s ním vyříkat. Nelíbí se jí, že on jí mohl vidět a ona jeho ne. Napětí, které mezi nimi by se dalo krájet. A v tuhle dobu se stane něco v co ani nedoufali. Angel se stane na jeden den člověkem, prožijí spolu nádherný den a noc. Nejdřív se snaží držet zpět, ale milují se spolu. Jsou na vrcholu blaha, ale jen do doby, než se Angel podle sebe, musí vzdát své nesmrtelnosti, aby jí mohl chránit a s ní i ostatní, protože jako člověk to už nezmůže. Žádá Síly, aby ho znovu udělali upírem, to jde, ale jen tak, že vrátí den, ten den, který byl jen jejich…Buffy si nebude nic pamatovat, když se loučí, je to jedna z jejich nejsilnějších scén. Sice šeptá, že nikdy nezapomene, ale opak se stane pravdou. Odchází nedotknutá vzpomínkami z L.A. a od Angela.
V Sunnydale se znovu objeví Faith a po tom, co pěkně Buffy potrápí, se vydává do Los Angeles, aby zabila Angela, ale to nakonec není její plán a chce, aby Angel zabil jí. Ten to neudělá a snaží se jí pomoci, ve chvíli, kdy zlomenou Faith objímá v náručí s rozepnutou košilí, protože byl ve sprše, tak do toho se objevuje Buffy. Ta jí chce do vězení a udat, Angel to odmítá. Ten se také dozvídá od Faith, že Buffy má nového přítele a to zrovna také nepomůže situaci. Mix tohohle všeho plus hněv Buffy vyprovokuje ostrou hádku, kdy Buffy Angela uhodí a ten rozhodně neváhá a vrací jí to. Na Buffyině tváři se rozhostí nevěřícný výraz. Faith se nakonec jde sama udat na policii a Angel naposled mluví s Buffy. Ani tenhle rozhovor nekončí moc dobře. Angel jí po tom, co mu řekne, že má teď ve svém životě někoho jiného, někoho komu může věřit, odpoví, že je to hezký, ale on se pohnout nemůže.
Buffy: I have someone in my life now. That I love. It's not what you and I had. It's very new. You know what makes it new? I trust him. I know him.
Angel: That's great. It's nice... you moved on. I can't. You found someone new. I'm not allowed to, remember? I see you again, it cuts me up inside and the person I share that with is me! You don't know me anymore, so don't come down here with your great new life and *expect* me to do things your way. Go home!
Buffy odchází.

Tohle ale nemůže zůstat jen tak a proto se Angel vypravuje do Sunnydale, aby se Buffy omluvil, stihne přitom zmlátit přítele Buffy Rileyho(ten ho napadl se svými muži první), který ho opravdu, ale opravdu nemá rád. Znovu se pohádají, ale tak nějak….na konci se smějí. Angel odchází s tím, že příště až se bude chtít omluvit, tak první zavolá.

Další setkání je pro Buffy po nejbolestivějším zážitku jejího života a to po smrti maminky, Angel přijíždí, aby jí utěšil a slíbil, že zůstane, jak dlouho bude třeba. Políbí se, ale když se polibek začne stupňovat, opět pochopí, že tudy cesta vést nemůže a Angel odjíždí. Navzdory tomu mu Buffy říká, že je moc ráda, že tu s ní byl, neumí si představit, jak by tuhle noc bez něj zvládla.

Znovu se setkávají po tom, co byla Buffy vrácena mezi živé, když se obětovala pro svou sestru Dawn a skočila do portálu místo ní. Není znám průběh tohoto setkání, jen Buffy o něm prohlásí, že bylo velmi silné a nerada by o tom mluvila.

Poslední a konečné je, když Buffy stojí proti nejsilnějšímu protivníkovi ze všech, Proti samé podstatě Zla. Angel se objevuje s tajemným amuletem a předává ho Buffy. Je to jejich poslední setkání, poslední polibek, poslední rozloučení. Buffy mu předloží svou "sušenkovou teorii" a je tam možná znát určitá naděje do budoucna…
Buffy: (volá na něj) Angel. (zastaví se) I do? sometimes think that far ahead.
Angel: Sometimes is something.
Buffy: It´ll be a long time coming. Years, if ever.
Angel: (usměje se) I ain´t getting any older. (odchází)

Angel se jí potom ještě snaží najít v Římě, kam odcestovala, když po boji Sunnydale zmizel z povrchu Země, ale k setkání nedojde.

Byla to velká láska, byla to láska za kterou se platí. Byla to láska, kde dáváte všanc duši i srdce, pro kterou se vedou bitvy a umírají lidé. Byla to láska, kterou chtějí zažít ve skrytu duše všichni, protože tahle láska je….věčná.Veselé Vánoce a štastný Nový rok

24. prosince 2010 v 14:57 | Jane

Všem svým spřáteleným blogům a lidem, kteří na můj blog chodí chci popřát Štastné a pohodové Vánoce. Krásně si je užijte :) a nezapomentě se pořádně opít na Nový Rok :))New dess + Bangel reklama

22. prosince 2010 v 22:26 | Jane
Tak dnes tu mám jednu novinku a to new dess blogu :) Uz bylo načase ho zmenit :)

A jsou Vánoce...jako vždy přidávám tuhle reklamu s Buffy a  Angelem.. prostě mě nikdy nepřestane bavit! :))


David and Sarah montáž 15

17. prosince 2010 v 13:33 | Jane |  David+Sarah - Montáže/Manip

Takhle to mělo mezi nimy skončit !! :/  David and Sarah FOREVER !!

David and Sarah montáž 14

17. prosince 2010 v 13:28 | Jane |  David+Sarah - Montáže/Manip

Překrásná! :)*